Wygrywając wszystkie wyścigi w czasie rzeczywistym z dużą przewagą kończymy St. Maarten Heineken Regatta na 6. miejscu w grupie CSA1. Z przelicznikami lub też niewłaściwym dopasowaniem jachtu do grupy nie wygramy natomiast nie to ma znaczenie w mijającym tygodniu…Zadebiutowaliśmy na wspaniałej wyścigówce GP42, ekstremalnej jak na formułę PRO/AM i jestem dumny, że wyszliśmy z tego starcia obronna ręką, nic nie zepsuliśmy i dojechaliśmy do mety w pełnym składzie. Zebraliśmy unikalne doświadczenie.

Miałem przyjemność pracować w tym tygodniu z odważnymi i otwartymi na poświęcenie amatorami, z których najzwyczajniej w świecie jestem dumny bo dali z siebie maxa. W całym procesie wspierała mnie grupa zawodowców (Laurie Read, Drew Nickless i Konrad Lipski), którzy troili się na pokładzie realizując misję naszego Klubu – jakościowej formuły żeglarskiej PRO/AM na wyjątkowych jachtach. Dziękuję!

 

Video

Poniżej film z naszego pokładu. Tym razem bez muzyki bo gwizd płetw w pełnym ślizgu to najlepsza muzyka